فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید و قیمت بشقاب پرنده بزرگ مس و پرداز اصفهان

 • نویسنده: مهران خاشعی

بشقاب پرنده بزرگ مس و پرداز از دیگر ظروف خاص صنایع دستی اصفهان است. از این محصول برای سرو انواع خوراکی مانند شکلات،گز،خشکبار و … استفاده می گردد.قیمت و مشخصات گز خوری مس و پرداز با طرحی زیبا و چشم نواز سفینه ایی را می توان از طریق سایت و یا اپلیکیشن مشاهده نمود. بشقاب پرنده مس و پرداز بزرگ بصورت میناکاری،فیروزه کوبی و تشعیر هم تولید شده و شما می توانید آنها را سفارش دهید. تنوع ظروف مس و پرداز به اندازه ایی در نظر گرفته شده تا سلیقه های مختلف پوشش داده شوند.شکلات خوری مس و پرداز طرح سفینه‌ای می تواند چیدمان دکوری و پذیرایی شما را بخوبی تغییر دهد.

شناسه محصول: 902195

بشقاب پرنده مس و پرداز بزرگ

بشقاب پرنده بزرگ مس و پرداز اصفهان از شیک ترین ظروف دست ساز و هنری اصفهان بشمار می رود. علاقه مندان به صنایع دستی ایرانی می توانند از شکلات خوری مس و پرداز بشقاب پرنده برای سرو انواع خوراکی های خشک بدون هیچ محدودیتی بهرمند شوند. در حال حاضر شکلات خوری مس و پرداز طرح سفینه‌ای با 2سایز کوچک و بزرگ به بازار عرضه می گردد. هنر صنایع دستی مس و پرداز اصفهان مورد توجه مشتریان قرار گرفته و از این رو نه تنها به منظور استفاده شخصی برای زندگی روزمره، بلکه بعنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی هم سفارش داده می شود.

قیمت بشقاب پرنده بزرگ مس و پرداز گران نیست و خرید آن بصورت آنلاین از سراسر کشور امکان پذیر است. در نظر داشته باشید که خرید بشقاب پرنده بزرگ مس و پرداز هم بصورت تکی و هم بصورت عمده انجام می گردد. مشتریان گرامی در هر لحظه می توانند لیست قیمت صنایع دستی اصفهان را از سایت دانلود کرده و آخرین قیمت ها را در اختیار داشته باشند.

تخفیف ویژه

بشقاب پرنده بزرگ مس و پرداز

بشقاب پرنده مس و پرداز بزرگ

شکلات خوری مس و پرداز طرح سفینه‌ ای

جنس شکلات خوری بشقاب پرنده از فلز مس کرمان است. پس از مرحله خمکاری، ورقه مسی به شکل ظرف مورد نظر در آمده و هنرمند نقاش می تواند بر روی آن نقاشی پرداز انجام دهد. برای زیبایی و دوام بیشتر ظروف نقاشی شده پرداخت و با لایه ایی از پلی استر پوشش داده می شود. ارتفاع بشقاب پرنده مس و پرداز بزرگ 21 ،قطر دهانه 13 و عرض شکم آن 20 سانتی متر است. خرید شکلات خوری مس و پرداز طرح سفینه‌ ای و بطور کلی محصولات صنایع دستی اصفهان بصورت اینترنتی از هر کجای کشور، فقط با چند کلیک انجام می گردد.

 

قیمت بشقاب پرنده بزرگ مس و پرداز

قیمت شکلات خوری مس و پرداز مدل سفینه

قیمت شکلات خوری مس و پرداز مدل سفینه با توجه به سایز و زمان تولید آن در نظر گرفته شده است.فروشگاه مس و پرداز در تهران محصولات خود را بصورت آنلاین هم بفروش رسانده و خرید آن براحتی برای شهرهای دیگر نیز امکان پذیر است.شکلات خوری مس و پرداز مدل سفینه را می توان با دیگر محصولات مس و پرداز اصفهان بخوبی ست کرده و نه تنها برای استفاده در سرویس پذیرایی، بلکه برای زیباسازی چیدمان دکوری منزل هم از آنها بهره برد.نمایندگی صنایع دستی اصفهان در تهران عرضه کننده بهترین ظروف دست ساز هنری نصف جهان به مشتریان است.

 

خرید بشقاب پرنده بزرگ مس و پرداز

خرید شکلات خوری مس و پرداز طرح سفینه‌ ای

خرید شکلات خوری مس و پرداز طرح سفینه‌ ای برای خانه هایی با چیدمان سنتی و مدرن پیشنهاد می گردد. قیمت صنایع دستی اصفهان متاثر از قیمت زیرساخت محصولات و ظرافت کار هنرمندان می باشد.شکلات خوری مس و پرداز مدل بشقاب پرنده آقاجانی با توجه به کیفیت خوب، دارای کارت گارانتی بوده و زمان خرید به مشتریان تقدیم می گردد. صنایع دستی ایرانی از بهترین گزینه ها برای استفاده روزمره و همچنین زینت بخشیدن به خانه های شیک ایرانیست.

 

شکلات خوری مس و پرداز بشقاب پرنده

شکلات خوری مس و پرداز مدل بشقاب پرنده

خرید ظروف صنایع دستی ایرانی فارغ از هر نوع سلیقه، کمک بزرگی به اقتصاد های خرد و زنده نگه داشتن هنر اصیل کشورمان بشمار می رود. علاقه مندان به صنایع دستی ایران زمین می توانند با گشت گذار در سایت فروشگاه صنایع دستی اصفهان بهترین محصولات را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایند.

 

شکلات خوری مس و پرداز طرح سفینه‌ای

شکلات خوری مس و پرداز مدل سفینه

 

The large size copper-crafted candy bowl – flying saucer design

One of the other distinctive dishes of Isfahan handicrafts is a large sized flying saucer design copper-crafted candy bowl. All sorts of meals, including chocolate, candy, dried fruit, etc., are served using this product. Due to the high quality of Aghajani’s flying saucer design copper-crafted candy bowl, a guarantee card is included and given to consumers at the time of purchase.

What makes this product unique?
1. Kerman copper metal is used to make the flying saucer design copper-crafted candy bowl.
2. The copper-crafted candy bowl sheet is bent into the proper form after which the painter can begin painting on it.
3. Painted dishes are polished and coated with a coating of polyester for increased beauty and durability.
4. The large size copper-crafted candy bowl flying saucer design is 21 cm in height, 13 cm in diameter at its aperture, and 20 cm in its widest part.

 

فروشگاه مس و پرداز در تهران

محصولات مس و پرداز

 

How to buy the large size copper-crafted candy bowl – flying saucer design online from the BazareMina website?
You can purchase the flying saucer design copper-crafted candy bowl online through the BazareMina website or application. The cost of the product’s infrastructure and the elegance of the artists’ creations have an impact on the cost of Isfahan handicrafts.

The cost of the large size copper-crafted candy bowl – flying saucer design
According to the size and manufacture time, flying saucer design copper-crafted candy bowls are priced differently. The flying saucer design copper-crafted candy bowl can be utilized not only for serving meals but also to enhance home decoration and match nicely with other Isfahan copper-crafted goods.

General features of this product
The large sized flying saucer design copper-crafted candy bowl is regarded as one of the Isfahan’s most fashionable and artistically produced dishes. Currently, there are two sizes of copper-crafted candy bowls available on the market: small and large.

 

قیمت صنایع دستی اصفهان

خرید ظروف مس و پرداز

 

شناسه محصول: 902195

بازار مینا    BazareMina.ir

 • نمایش : ۸۷۶
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز پزشک

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی