فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید و قیمت تندیس میناکاری طرح چهار قل

 • نویسنده: مهران خاشعی

تندیس میناکاری طرح چهار قل از بهترین هدایای تبلیغاتی مذهبی بشمار می رود. قیمت تندیس میناکاری طرح چهار قل ارزان در نظر گرفته شده تا بتوان از آن برای مراسم های تجلیل و تقدیر بهره برد. هدایای تبلیغاتی تندیس میناکاری ظاهری زیبایی دارد و می تواند در سطوح مختلف مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از المان های صنایع دستی برای محصولات کادویی جذابیت بیشتری به آنها خواهد بخشد. خرید تندیس میناکاری 4 قل بصورت کلی و جزعی از طریق سایت و اپلیکیشن فروشگاه انجام می گردد.

شناسه محصول: 902206

تندیس میناکاری چهار قل

تندیس میناکاری چهار قل از جمله هدایای تبلیغاتی اصفهان است که معمولا برای تجلیل در مراسم های مذهبی سفارش داده می شود. تندیس میناکاری طرح چهار قل را می توان نمونه زیبایی از تلفیق هنرهای میناکاری اصفهان و برش لیزر چوب برشمرد. شما می توانید انواع هدایای تبلیغاتی تندیس میناکاری شده را در سایت فروشگاه مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود، بهترین ها را سفارش دهید.

فرهنگ سازی شایسته باعث شده تا شرکت ها و سازمان های مختلف برای تهیه هدایای تبلیغاتی خود صنایع دستی کشورمان را بیشتر از قبل سفارش دهند. با توجه به این موضوع خرید عمده صنایع دستی اصفهان می تواند با قیمت مناسبی انجام شده و راهگشایی قابل قبولی هم برای تولید کنندگان و هم برای مصرف کنندگان باشد . استفاده از ظروف صنایع دستی بر روی تندیس میناکاری 4 قل، ظاهر آن را بسیار زیباتر کرده و با توجه به قیمت ارزان، از جمله محصولات محبوب فروشگاه صنایع دستی اصفهان بشمار می رود.

 

تندیس میناکاری طرح چهار قل

تندیس میناکاری طرح چهار قل

هدایای تبلیغاتی تندیس

جنس تندیس از فیبر چوبی برش خورده با دستگاه لیزر است و توسط اپراتور به شکل تندیس میناکاری صنایع دستی مورد نظر مونتاژ می گردد. ارتفاع تندیس 28 و عرض آن 17 سانتی متر می باشد. هدایای تبلیغاتی تندیس را می توان برای مناسبت های مختلف طراحی کرده و با قیمتی ارزان به مشتریان عرضه نمود. تلفیق هدایای تبلیغاتی مذهبی با ظروف صنایع دستی اصفهان،جذابیت بیشتری به آنها می دهد از این رو می تواند گزینه ایی ایدآل برای قدردانی و تجلیل از پرسنل شرکت ها و سازمان ها بشمار رود.

 

هدایای تبلیغاتی تندیس

تندیس میناکاری 4 قل

با گشت و گذار در سایت و اپلیکیشن فروشگاه صنایع دستی اصفهان می توانید انواع تندیس میناکاری شده را مشاهده کرده و با توجه به نیاز خود، بهترین گزینه ها را سفارش دهید. خرید اینترنتی تندیس میناکاری اصفهان برای مشتریان سراسر کشور براحتی چند کلیک امکان پذیر است. شما می توانید به صورت کلی و جزعی انواع هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت را سفارش داده و در کمترین زمان، هر کجای کشور تحویل بگیرید. قیمت تندیس میناکاری اصفهان گران نیست و خرید آن برای مشتریان براحتی در نظر گرفته شده است.

 

خرید تندیس میناکاری

خرید اینترنتی تندیس میناکاری

تنوع هدایای تبلیغاتی اصفهان باعث شده تا مشتریان از سراسر کشور، سفارشات خود را برای مناسبت های مختلف براحتی ثبت نمایند. تندیس میناکاری قیمت ارزانی دارد و از این رو یکی از گزینه های محبوب علاقه مندان به هدایای ایرانی بشمار می رود. خرید تندیس میناکاری اصفهان از طریق تلفن و شبکه های اجتماعی هم در نظر گرفته شده تا فارغ از هر ثبت نامی براحتی قادر به سفارش بوده و برای خرید عمده تندیس های میناکاری تخفیف های ویژه ایی لحاظ گردد.

 

قیمت تندیس میناکاری

تندیس میناکاری قیمت

هدایای تبلیغاتی اصفهان از جمله نفیس ترین محصولات دست ساز ایرانی بشمار می رود که از آنها می توان برای مناسبت های مختلف بهره برد. خرید عمده تندیس میناکاری و انواع محصولات فروشگاه، با تخفیف ویژه به مشتریان تقدیم می گردد. سفارش کالای ایرانی نه تنها باعث رونق بازار کسب و کارهای داخلی شده، بلکه به ایجاد اشتغال برای جوانان کشورمان نیز کمک خواهد نمود.

 

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی اصفهان

 

More information about the enamel trophy – holy verse (4 Quls) design

The enamel (Mina Kari) trophy of the holy 4 Quls design is regarded as one of the greatest religious promotional items. The holy verse 4 Quls design enamel trophy is inexpensively priced to enable it can be used in celebration of remembrance and gratitude. Adding handmade elements will enhance the appeal of gift item, therefore, it can be considered as a perfect choice for appreciating and honoring the personnel of companies and organizations.

What makes this product unique?
1. The trophy’s construction material is wood fibers.
2. The trophy is 17 cm in width and 28 cm in height.
3. For a low cost, promotional trophies can be made for a variety of events and given to customers.

How to buy the holy the enamel trophy – holy verse (4 Quls) design, online from the BazareMina website?
Buying Isfahan handicrafts in bulk at a reasonable price can be a suitable choice for both manufacturers and customers. You can see the many sorts of enameled trophies and place orders online for the best selections that suit your preferences by through the BazareMina website and mobile application. You can order a variety of low-cost promotional products in whole or in part.

 

تندیس میناکاری اصفهان

تندیس میناکاری شده

 

The cost of the enamel trophy – holy verse (4 Quls) design
The enamel trophy is one of the preferred choices for Iranian gift enthusiasts because of its affordable price. The holy verse 4 Quls enameled trophy looks much more attractive thanks to the use of handcraft dishes, and because it is so inexpensive, it is one of the most well-liked items in the BazareMina website.

General features of this product
One of Isfahan’s promotional presents, the holy verse 4 Quls enamel (Mina Kari) trophy, is typically requested to be used at religious celebrations. The holy verse 4 Quls design enamel trophy is a stunning example of how Isfahan enamel art and wood can be combined.

 

هدایای تبلیغاتی مذهبی

تندیس میناکاری صنایع دستی

 

شناسه محصول: 902206

بازار مینا    BazareMina.ir

 

 • نمایش : ۶۵۶
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز پزشک

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی