فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید و قیمت جعبه پاسور چوبی خاتم کاری طرح تذهیب با درب کشویی

 • نویسنده: مهران خاشعی

جعبه پاسور چوبی خاتم کاری اصفهان برای نگهداری ورق های بازی طراحی و ساخته شده است. البته شما می توانید از جا پاسوری خاتم کاری طرح تذهیب برای نگهداری اشیاء قیمتی نیز استفاده نمائید. علاوه بر زینتی بودن، مفید بودن جعبه پاسور چوبی خاتم کاری شده اصفهان با درب کشویی از جمله دلایل سفارش آن بشمار می رود. قیمت خاتم کاری اصفهان با توجه به کیفیت ساخت آن در نظر گرفته می شود. شما می توانید این جعبه پاسور ارزان قیمت ولی بسیار شیک طرح تذهیب را برای هدیه به دوستان خود انتخاب نمائید.

شناسه محصول: 902199

جا پاسوری خاتم کاری طرح تذهیب

جعبه پاسور چوبی خاتم کاری شده اصفهان با درب کشویی از جمله محصولات مفید و کاربردی صنایع دستی نصف جهان بشمار می رود. دست سازهای ایرانی نه تنها ظاهر شیک و زیبایی دارند، بلکه معمولا برای استفاده در زندگی روزمره طراحی شده اند. طرح تذهیب نقاشی شده بر روی جعبه پاسور چوبی خاتم کاری اصفهان، توسط هنرمندان با ذوق نصف جهان با دست کشیده شده است، از این رو ارزش هنری آن را دو چندان کرده و با توانسته ارتباط خوبی با مخاطب ایرانی برقرار سازد.

هنر خاتم کاری اصفهان و خاتم کاری شیراز قدمت طولانی دارد و با توجه به این موضوع محصولات خاتم در بین مردم کشورمان شناخته شده اند. جا پاسوری خاتم کاری طرح تذهیب نمونه آشکاری از محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره می باشد. قیمت جا پاسور خاتم کاری با توجه به کار انجام شده بر روی آن در نظر گرفته شده است. خرید جا پاسور خاتم کاری ارزان قیمت و نفیس از کارگاه تولیدی برای مشتریان سراسر کشور امکان پذیر است.

تخفیف ویژه

جعبه پاسور چوبی خاتم کاری اصفهان

جعبه پاسور چوبی خاتم کاری شده اصفهان با درب کشویی

جا پاسوری و جا کارتی خاتم با طرح تذهیب

جنس جعبه از چوب و خاتم استفاده شده بر روی آن اصل می باشد. خاتم با کیفیت از چوب،استخوان شتر و سیم های برنجی ساخته می شود. ابعاد این جعبه زیبای خاتم 3.5*8*11 سانتی متر می باشد. جا پاسوری و جا کارتی خاتم با طرح تذهیب کاملا دست ساز بوده و ممکن است طرح و نقش کشیده شده بر روی هر جعبه با یکدیگر کمی متفاوت باشد. شما می توانید انواع جعبه پاسور ارزان قیمت و نفیس را در سایت فروشگاه مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب نمائید.

 

جا پاسوری خاتم کاری طرح تذهیب

جعبه پاسور چوبی خاتم و نگارگری شده اصفهان

جعبه پاسور چوبی خاتم و نگارگری شده اصفهان را می توانید با طرح های مختلف در بازار مشاهده نمائید. کیفیت اجناس استفاده شده در ساخت محصولات صنایع دستی با یکدیگر متفاوت است. نقاشی کشیده شده بر روی ظروف خاتم کاری نیز توسط اساتید مختلفی طراحی می شود، از این رو قیمت نهایی محصولات با سایز یکسان متفاوت است.قیمت جا کارتی خاتم کاری طرح تذهیب گران نیست و علاوه بر استفاده شخصی، هدیه ایی نفیس از هنر نصف جهان برای دوستان شما خواهد بود.خرید جعبه پاسور خاتم کاری طرح تذهیب از هر کجای کشور براحتی انجام می گردد.

 

قیمت جا پاسور خاتم کاری

قیمت جا کارتی خاتم کاری طرح تذهیب

بر روی جا پاسوری و جا کارتی خاتم با طرح تذهیب پوشش پلی استر زده شده تا برق و جلای بهتری داشته باشد و در برابر رطوبت مقاوم تر شود.معمولا جعبه پاسور چوبی خاتم و نقاشی تذهیب با طرح های نقاشی مینیاتور گل و مرغ،شکار،چوگان،چهره و … به بازار عرضه می گردد. قیمت جعبه پاسور خاتم کاری اصفهان گران نیست و می توان از آن برای زیباسازی چیدمان ویترین منزل بهره برد. در صورت نگهداری صحیح از محصولات خاتم کاری شده نه تنها تغییر رنگ نمی دهند، بلکه طول عمر بالایی نیز دارند.

 

خرید جا پاسور خاتم کاری

خرید جعبه پاسور خاتم کاری طرح تذهیب

معمولا کارگاه های خاتم کاری در اصفهان و شیراز مشغول به فعالیت بوده و علاوه بر اساتید خاتم کاری، جمعی از جوانان علاقه مند به فرهنگ و هنر ایران زمین، آموزش های لازم برای زنده نگه داشتن این صنعت بومی را فرا می گیرند. حمایت از تولید داخلی می تواند زمنیه ساز ساخت محصولات با کیفیت تر در تیراژ بالا باشد.

 

جعبه پاسور ارزان

جا پاسوری و جا کارتی خاتم با طرح تذهیب

 

More information about the inlaid wooden card box with sliding lid – Tazhib design

Card keeping is the purpose of the Isfahan Inlaid wooden card box. Of course, the Tazhib (a kind of painting) design inlaid wooden card box can also be used to store valuable objects. One of the reasons for ordering the Isfahan inlaid wooden card box with sliding lid is its usefulness in addition to its aesthetic look. The quality of the inlay’s construction is taken into account when determining the price of Isfahan inlaid. You can choose to give your friends this inexpensive but extremely fashionable Tazhib design inlaid wooden card box.

What makes this product unique?
1. The inlay applied to the inlaid wooden card box is authentic and it is made of wood.
2. Wood, camel bone, and brass wires are the main components of premium khatam.
3. This stunning inlaid wooden card box has measurements of 3.5 x 8 x 11 cm.

 

جعبه پاسور چوبی خاتم کاری طرح تذهیب با درب کشویی

جعبه پاسور چوبی خاتم کاری طرح تذهیب با درب کشویی

 

How to buy the inlaid wooden card box with sliding lid – Tazhib design online from the BazareMina website?
The painting drawn on the inlaid goods is designed by different masters, thus even identically sized goods might have varying final prices. Customers can purchase an affordable and beautiful inlaid wooden card box online through the BazareMina website or mobile application.

The cost of the inlaid wooden card box with sliding lid – Tazhib design
The Tazhib design inlaid wooden card boxes with sliding lid are given a polyester coating to improve their shine and moisture resistance. Isfahan Inlaid wooden card boxes are reasonably priced and can be used to enhance the design of decoration in homes. The cost of the Inlaid wooden card box is determined by the work that was done on it.

General features of this product
The Tazhib design inlaid wooden card box with sliding lid from Isfahan is regarded as one of the practical handmade items. Each inlaid wooden card box ‘s design and pattern can vary slightly because the Tazhib design inlaid wooden card boxes are entirely handmade.

 

 

قیمت جعبه پاسور خاتم کاری اصفهان

جعبه پاسور چوبی خاتم و نقاشی تذهیب

 

شناسه محصول: 902199

بازار مینا    BazareMina.ir

 • نمایش : ۷۹۴
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز پزشک

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی