فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید و قیمت دخل مس و پرداز

 • نویسنده: مهران خاشعی

دخل مس و پرداز کوچک برای نگهداری خوراکی هایی مانند شکلات و نقل و همچنین زیباتر کردن ویترین منازل و میزهای پذیرایی استفاده می شود. قیمت دخل مس و پرداز گران نیست و شما می توانید آن را در 2سایز کوچک و بزرگ تهیه نمائید. صنایع دستی مس و پرداز اصفهان هم جنبه زیبایی و هم جنبه کاربردی دارد. شما می توانید به منظور خرید دخل مس و پرداز، در هر ساعت از شبانه روز به سایت و یا اپلیکیشن فروشگاه مراجعه کرده و با بررسی ظروف مس و پرداز نصف جهان، بهترین ها را انتخاب نمائید.

شناسه محصول: 902163

دخل مس و پرداز کوچک

دخل کوچک مس و پرداز برای زیباسازی چیدمان منزل و دفتر کار استفاده می گردد. شما می توانید از دخل مس و پرداز کوچک برای سرو خوراکی هایی مانند شکلات، نقل و قند هم بهره ببرید. قیمت مس و پرداز با توجه به نوع محصول، سایز و کیفیت کار انجام شده بر روی آن در نظر گرفته می شود. داشتن ضمانت نامه معتبر ظروف مس و پرداز، آسودگی خاطر بیشتری برای مشتریان بوجود آورده و دلیل خوبی برای انتخاب آنهاست.

قیمت دخل مس و پرداز اصفهان برای مشتریان در سراسر کشور بصورت یکسان در نظر گرفته شده تا با خاطری آسوده اقدام به سفارش نمایند. در کنار استفاده شخصی از صنایع دستی ارزشمند ایرانی خرید دخل مس و پرداز به عنوان کالایی مفید برای هدیه به دوستان و اقوام پیشنهاد می گردد. تمامی محصولات نقاشی روی مس با دست تولید می گردد و تحفه ایی از هنر نصف جهان بشمار می رود.

تخفیف ویژه

دخل مس و پرداز

دخل کوچک مس و پرداز

ظروف مس و پرداز اصفهان

جنس دخل از فلز مس مرغوب ایرانی در نظر گرفته شده است. بر روی ظروف مس و پرداز اصفهان، نقاشی های سنتی توسط هنرمندان با ذوق نصف جهان کشیده شده تا جذابیت بیشتری به آنها دهد. ارتفاع دخل مسی 17، عرض 13 و قطر دهانه آن 8 سانتی متر است. دخل مس و پرداز قیمت گرانی ندارد و خرید آن بصورت آنلاین از سراسر کشور براحتی امکان پذیر است. هنر مس و پرداز را می توان شاخه ای از هنر اصیل میناکاری اصفهان برشمرد. وجود پوشش پلی استر بر روی محصولات مس و پرداز،آنها را در مقابل آب و رطوبت مقاوم می کند.

 

خرید دخل مس و پرداز

خرید اینترنتی دخل مس و پرداز

خرید اینترنتی دخل مس و پرداز و بطور کلی تمامی محصولات فروشگاه صنایع دستی اصفهان براحتی برای مشتریان امکان پذیر است. همچنین سازمان ها و ارگان های مختلف می توانند از دخل مسی با نقاشی پرداز به عنوان هدیه ایی ماندگار برای مناسبت های مختلف بهره برند. ساخت انواع جعبه های شیک هدیه و پلاک های تبلیغاتی اختصاصی، در تیراژ بالا برای مشتریان براحتی امکان پذیر است.قیمت ظروف مس و پرداز برای مشتریان ایرانی بگونه ایی در نظر گرفته شده تا قادر به تهیه آنها باشند.

 

قیمت دخل مس و پرداز

دخل مس و پرداز قیمت

خرید ظروف مس و پرداز در شهرهای شمالی و جنوبی کشور، با آب و هوای شرجی مانعی ندارد. چرا که پوشش مقاوم پلی استر بر روی آنها زده شده تا در برابر آب و رطوبت دوام بالایی داشته باشند. البته مشتریان در صورت بروز هر گونه مشکل می توانند از ضمانت نامه معتبر کالا بهرمند شوند. خرید متنوع ترین ظروف صنایع دستی مس و پرداز را می توانید از فروشگاه صنایع دستی اصفهان براحتی تجربه نمائید. ارسال سفاشات همه روزه بصورت فوری به سراسر کشور انجام می گردد.

 

دخل مس و پرداز کوچک

دخل مسی با نقاشی پرداز

صنایع دستی اصفهان نیز مانند دیگر محصولات هنری دست ساز ایرانی، توانسته نظر علاقه مندان داخلی و خارجی را به خود جلب کند.در سال های اخیر هنر نقاشی بر روی ظروف مسی جایگاه ویژه ایی در بین مردم بدست آورده و مورد استقبال عموم قرار گرفته است. سازمان ها و ارگان های دولتی به منظور حمایت از تولید داخلی می توانند از صنایع دستی اصفهان به منظور هدایای تبلیغاتی سالیانه خود بهره برند.

 

ظروف مس و پرداز

خرید ظروف مس و پرداز

 

More information about the copper and Pardaz candy dish

A small copper and Pardaz candy dish can be used to decorate dining tables and home showcases and to serve chocolates or sweets. The copper crafts made in Isfahan are both beautiful and useful. You can visit the website or the store’s mobile application, look at Isfahan’s copper and Pardaz dishes and choose the finest ones.

What makes this product unique?
1. The candy dish is made of high-quality Iranian copper metal.
2. Isfahan’s talented painters use traditional paints to enhance the beauty of Isfahan’s copper and Pardaz wares.
3. The copper candy dish is 17 inches in height, 13 inches in width, and 8 centimeters in diameter.
4. Copper and Pardaz items are water and moisture-resistant since they have polyester covering.

قیمت ظروف مس و پرداز

قیمت مس و پرداز

 

How to buy the copper and Pardaz candy dish, online from BazareMina?
Customers can purchase copper and Pardaz candy dish and all the goods from the BazareMina website online. Also, various organizations can benefit from copper and Pardaz candy dish as a lasting and memorable gift for various occasions. It is simple to create a variety of fashionable gift boxes and unique advertising logos in high circulation for customers.

The cost of the copper and Pardaz candy dish
Because of the protective polyester coating that has been put on them, they are resistant to moisture and water. Customers can, of course, take advantage of an active product guarantee card in case of any issues. The type of product, size, and level of craftsmanship is considered when determining the price of copper and Pardaz. This item is available in two sizes, small and large.

General features of this product
The decoration of the house and workplace is more attractive by a copper and Pardaz candy dish. The small copper and Pardaz candy dish can also be used to serve chocolate, sweets, and cookies.

 

دخل مس و پرداز آقاجانی

دخل مس و پرداز اقاجانی

 

شناسه محصول: 902163

بازار مینا    BazareMina.ir

 • نمایش : ۶۸۷
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز پزشک

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی