فروشگاه صنایع دستی تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان با قیمت ارزان (میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...)


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

همه چیز درباره نحوه خرید و قیمت عمده ظروف مینا کاری

 • نویسنده: مهران خاشعی

بسیاری از خانم ها در سرتاسر کشور علاقه زیادی به ظروف مینا کاری دارند. به همین دلیل فروشندگان سطح کشور به دنبال خرید عمده ظروف میناکاری هستند تا بتوانند با کمترین قیمت خرید کنند و در اختیار همشهریان خود قرار دهند و از زیبایی ظروف مینا کاری اصفهان بهره ببرند.

 

قیمت عمده میناکاری

ما در این بخش از مقاله خود سعی بر آن داریم تا همه آنچه که مربوط به قیمت عمده ظروف مینا کاری که ساخته دست هنرمندان خوش ذوق اصفهان است در اختیارتان قرار دهیم. هنر ظروف مینا کاری همواره از قدیمی ترین صنایع دستی ایران به شمار می رود و قدمت چندین ساله دارد. این هنر زیبا و منحصر به فرد که در بیشتر در شهر اصفهان ساخته می شود به عنوان سوغاتی این شهر به سایر شهرهای دیگر ایران ارسال می گردد. بسیاری از خانم ها علاقه زیادی به ظروف مینا کاری دارند تا در دکوراسیون خانه خود از این ظروف بهره ببرند اما دسترسی این ظروف برایشان سخت است چرا که هر فرد شاید برایش مقدور نباشد که برای خرید یک ظروف به اصفهان برود. به همین علت بسیاری از فروشنده ها و فروشگاه های سطح کشور خرید با قیمت عمده ظروف مینا کاری را آغاز کردند تا در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

 

قیمت خرید عمده میناکاری

قیمت عمده ظروف مینا کاری در بازار عمده تهران

قیمت عمده ظروف مینا کاری بسته به فروشنده های داخل بازار دارد و شما باید برای خرید عمده ی خود، حتماً با دقت هرچه بیشتر خرید نمایید و بیشتر مغازه ها را بگردید و قیمت ها را مقایسه کنید چرا که دلالان و کلاه برداران در این کار بسیاراند و قیمت های صعودی می دهند. این امر باعث می شود خرید شما کاملاً به ضررتان تمام شود. بازار بزرگ تهران واقع در ۱۵ خرداد، مغازه هایی را به فروش عمده ظروف مینا کاری اختصاص داده اند که تعدادشان هم کم نیست و به صورت عمده و ارزان در اختیار فروشنده های سطح شهر تهران و شهرستان ها قرار می دهند.
 

 

خرید عمده میناکاری

 

قیمت عمده ظروف مینا کاری به صورت آنلاین چگونه است؟
یکی از عمده ترین سؤالاتی که از جانب خریداران و طرفداران هنرهای تزئینی پرسیده می شود این است که قیمت عمده ظروف مینا کاری به صورت آنلاین به چه صورت است؟ بسیاری از فروشندگان سطح کشور دسترسی به بازار را ندارد و نمی توانند در تایم های نزدیک به هم به تهران بیایند، به همین دلیل می توانند با اعتماد به فروشگاه های آنلاین مانند فروشگاه بازار مینا خرید کنند و کمترین قیمت عمده ظروف مینا کاری در اختیارشان قرار گیرد.
 

 

خرید عمده میناکاری تهران

مزیت این فروشگاه این است که شما می توانید با صرفه جویی در وقتتان و با دقت هرچه تمام تر انواع ظروف مینا کاری را انتخاب نمایید و درب فروشگاه خود تحویل بگیرید. این فروشگاه آنلاین سعی نموده که بیشتر تنوع ظروف مینا کاری را داشته باشد تا خریداران را کاملاً بی نیاز از هر فروشگاهی بکند و خرید تمام و کمال داشته باشند.

 

قیمت خرید عمده میناکاری اصفهان

 

قیمت عمده ظروف مینا کاری چگونه تعیین می شود؟
در حالت کلی برای قیمت عمده ظروف مینا کاری معیار هایی توسط تولید کنندگان در نظر گرفته شده است که در هنگام فروش به آن توجه می شود. اولین معیار برای ظروف مینا کاری جنس بکار رفته در ساخت این ظروف می باشد چرا که در جنس های مختلفی از جمله مس، برنجه، برنز، طلا، سنگ فیروزه ای، استخوان و ... ساخته می شود. معیار بعدی که در نظر گرفته می شود اندازه ی این ظروف می باشد که با توجه به بزرگی و کوچکی آن قیمت ها متفاوت می باشد.

معیار بعدی در تعیین قیمت گذاری عمده ظروف مینا کاری، رنگ و طرح های به کار رفته است که آیا نقش و نگار زیادی بر روی ظروف کار شده یا اینکه رنگ های زیادی و با وسواس بیشتری به کار رفته است؟ که طبیعتاً هر چقدر اندازه بزرگ تر باشد جنس با کیفیت تر باشد و رنگ و طرح بیشتری به کار رفته باشد قیمت هم بیشتر است و البته با خرید عمده قیمت ها هم کمتر در نظر گرفته می شود زیرا باعث تولید انبوه این محصولات و فروش بیشتر آن می شود.

 

برنامه صنایع دستی

 

اینستاگرام صنایع دستی

 

تلگرام صنایع دستی

 • نمایش : ۱۰۱۰
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان بصورت آنلاین از طریق اینترنت شامل محصولات : میناکاری-خاتم کاری-فیروزه کوبی-قلمزنی-ملیله کاری-ترمه-تشعیر،الماس تراش و ...
  کانال ایتا

  هدیه روز پزشک

  بهترین ظروف صنایع دستی

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی